Preskočiť na obsah
Blanka Abaffy

Obchod

Blanka Abaffy

Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom

Obec
Martin
Od roku
2010
IČO
45 472 947

Blanka Abaffy

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
036 08 Martin
Na trhu od
1. apríla 2010
IČO
45 472 947
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 46.18)
Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom

Podnikanie v číslach

16
rokov na trhu
2010
rok vzniku
10
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Blanka Abaffy

Blanka Abaffy – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Martin. Podniká od 1. apríla 2010.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom“ (46.18). Predmet podnikania tvorí 10 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb.

Základné údaje

Obchodné meno
Blanka Abaffy
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
45 472 947
Dátum vzniku
1. apríla 2010
Miesto podnikania
036 08 Martin
Živnostenský register
Okresný úrad Martin, vložka č. 550-21988
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 46.18)
Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Blanka Abaffy zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 10 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly

  • Administratívne služby

Zobraziť všetkých 10 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Vedenie účtovníctva
  • Reklamné a marketingové služby
  • Prieskum trhu a verejnej mienky

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Blanka Abaffy?

Miesto podnikania je v obci 036 08 Martin.

Čím sa Blanka Abaffy zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom“ (46.18). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov.

Aké je IČO – Blanka Abaffy?

IČO je 45 472 947.

Odkedy podniká Blanka Abaffy?

Podnikanie začalo 1. apríla 2010. Na trhu pôsobí 16 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Blanka Abaffy podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese blanka-abaffy.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.